Židé, bojujte čestně!

15. července 2006 v 18:09 | převzato www.masada/překlad A.G. |  Izrael
Ve starém Římě davy diváků seděly v Coloseu a maje krásný výhled, těšily se na to, jak budou Židé požíráni lvy. Byla vykopána pět stop hluboká jáma, do ní postaveni Židé a následně zahrabáni tak, že jim vyčnívala jen hlava. Poté byli vpuštěni dva dny hladovějící lvi, a v davech to zašumělo radostným očekáváním. Slintající lvi se hnali přímo k vyčuhujícím hlavám a začali kolem nich kroužit dokola, přičemž se dostávali stále blíže své podivné kořisti. V okamžiku, kdy svou kořist chtěli olíznout, tato je kousla do jazyku…. Lvi se lekli, zařvali a rozutekli. Z ochozů Colosea kdosi zakřičel: "ŽIDÉ, BOJUJTE ČESTNĚ"
Po pár stoletích, dnes, sedí jiní "Římané v Coloseu"na ministerstvu zahraničí USA, v EU i v OSN a pokaždé když Izrael začne vracet útok na židovské civilisty protivníkům, okamžitě vykřikují a zdůrazňují: "Izrael používá nadměrnou sílu:
"ŽIDÉ, BOJUJTE ČESTNĚ!"
Co po nás vlastně chcete?
Když byla vypleněna Josefova hrobka, ješiva a synagogy vypáleny do základů, židovské svaté knihy znesvěceny, Židům zamezen přístup na jejich svatá místa a Izrael znovu vztyčil zátarasy, někdo z Colosea znovu zakřičel:
"ŽIDÉ, BOJUJTE ČESTNĚ!"
Židé stále ještě nemohou chodit do Josefovy hrobky nebo na Chrámovou horu, a Izrael stále hledá útočiště v zátarasech, a někdo stále křičí: "ŽIDÉ, BOJUJTE ČESTNĚ!"
Co po nás vlastně chcete?
Když sniper zamířil na dítě a chladnokrevně zabil desetiměsíčního chlapečka Shalhevet Pass, Izrael zničil pár budov. A z Colosea se opět ozývalo:
"ŽIDÉ, BOJUJTE ČESTNĚ!"
Rodina jedoucí domů z Jeruzaléma byla zaměřena ostřelovačem, matka a otec zastřeleni a děti vážně zraněny, a Izrael "oko za oko - zub za zub" postavil pouze armádu do pozoru, tak i tato chabá odpověď vyvolala sice o něco slabší, ale přece jen volání: "ŽIDÉ, BOJUJTE ČESTNĚ!"
Co po nás vlastně chcete?
Dva chlapci zkoumající strž na okraji svého města, byli chyceni, zbiti, a hodiny mučeni, než byli zabiti. Jejich tváře a hlavy byly rozmláceny k nepoznání a jejich těla nemilosrdně znetvořena. V odpověď Izrael pátral po vůdcích, kteří dali příkaz k tomuto zvěrstvu. A Coloseum opět varovně vrčelo: "ŽIDÉ, BOJUJTE ČESTNĚ!"
Naproti tomu USA vyslala více než tisíc členů speciálních komand s těžkou výbavou s cílem likvidace, namísto uvěznění, v Davidově vězení ve Waco. Janet Reno to uznala, ale nazvala to "demonstrací síly". V odvetu za tuto neoddiskutovatelnou nadměrnou sílu ve WACO byla odpálena bomba v Oklahomě. Atentátník Timothy McVeigh, byl chycen, souzen a bude popraven.
Navíc, sebevražední atentátníci, kteří vybuchují v autobusech a na tržištích v izraelských hlavních městech, Jeruzalémě, Tel Avivu, Hadeře, Petach Tikvě, atd. - jsou považováni za oběti. Zatím co izraelské ulice jsou zasypávány kusy lidských těl a Izrael ničí v odvetu prázdné domy jejich rodin, a staví jen více zátarasů, ministerstvo zahraničí USA zvažuje, zda se nejedná o demonstrativní ukázku síly, a George Mitchell a jeho "Zpráva" křičí: "ŽIDÉ, BOJUJTE ČESTNĚ!"
Co po nás vlastně chcete?
Chcete, abychom reagovali na arabské vrahy stejně, jako jsme reagovali na nacisty, kteří umučili, zohavili, zničili a zavraždili víc než šest milionů z nás?
CHCETE ABYCHOM OPĚT NEDĚLALI NIC?
"Vy jste přece příliš civilizovaní na to, abyste odpovídali přímo na úmyslné vraždění dětí, a dokonce tleskáte, když se Nobelova cena dostane do rukou vrahům dětí a žen."
ŽE BY TOHLE BYL TEN ČESTNÝ BOJ?
Máte pravdu, my Židé jsme civilizovaní a uvědomujeme si naštěstí, že poté, co Arabové zabijí posledního Žida v Izraeli, budete od nás ještě zřejmě zcela samozřejmě očekávat, že uspořádáme sbírku na pomník věnovaný památce nyní vražděných židů!
Vražděných rukou fanatických muslimských Arabů s náboženstvím genocidy v myslích.
A jestliže se nepoddáme, a budeme chtít zvrátit tento druhý Holocaust na Židy, někdo z Colosea bude opět křičet: "ŽIDÉ, BOJUJTE ČESTNĚ!"

Když v roce 1948 vznikl stát Izrael, jeho vedení prohlásilo, že se chce stát "Světlem mezi všemi národy" - vzato přímo ze Starého zákona, Izaiáš 42:6 a 49:6.
Měli znát svět lépe! Národy existují díky pudu sebezáchovy, a NE k ukazování cesty dalším národům! A kdykoli nějaký národ bude ukazovat sebe sama, jako model, ve kterém je možno VŽDY přežít, svět ho za to bude nenávidět, a nikdy ho nepřestane pronásledovat.
Izrael žije v sousedství fanatiků, v jeho okolí se nacházejí arabské národy s úmyslem, totálně ho vymazat z mapy světa. Židovský lid zaplatil, a stále ještě platí neskutečně krutou daň za to, že se snažil být světlem naděje mezi národy.
A PROTO NASTAL ČAS UHASIT TOTO SVĚTLO!
Je čas začít žít jako normální lidé, kteří rozeznávají své nepřátele a začít bojovat ohněm proti ohni!!!
TENTO BOJ - PŘINESE NOVÉ SVĚTLO!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Richard Richard | E-mail | Web | 15. července 2006 v 18:44 | Reagovat

Připoj ke svému vzkazu hlas! http://www.gosonic.eu

2 Lea Lea | E-mail | 15. července 2006 v 20:39 | Reagovat

Svět by chtěl asi toto:"Židé, nechte se čestně zabíjet jako ovce." A já se ptám, proč? Cui bono, komu ku prospěchu?

3 pozorovatel :-) pozorovatel :-) | 3. srpna 2006 v 15:34 | Reagovat

asi k prospechu Salomce z Tel Avivu z Novinek???

4 přítel přítel | 31. ledna 2008 v 21:55 | Reagovat

každý muže udelat chybu, i židé...

židé mají právo na svou obranu...

arabové jsou vuči židum netolerantní - přitom arabské národy vlastní obrovské uzemí!!! at jdou tam!!

5 DennisProox DennisProox | E-mail | 27. února 2017 v 1:13 | Reagovat

Zhheherhrh eg egemtr hrggwe wes egemtrghdfbsgd rwtwrqw

6 Larryrip Larryrip | E-mail | 2. března 2017 v 16:52 | Reagovat

<a href=https://vk.com/billiardonline777>Бильярд онлайн</a> бесплатно, играй и получай удовольствие.
Бильярд онлайн это потрясающая игра которая подойдет абсолютно всем независимо от возраста.

7 abicahaf abicahaf | E-mail | Pátek v 12:19 | Reagovat

http:/// - .ankor <a href="http:///">.ankor</a>

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama