Židé, bojujte čestně!

15. července 2006 v 18:09 | převzato www.masada/překlad A.G. |  Izrael
Ve starém Římě davy diváků seděly v Coloseu a maje krásný výhled, těšily se na to, jak budou Židé požíráni lvy. Byla vykopána pět stop hluboká jáma, do ní postaveni Židé a následně zahrabáni tak, že jim vyčnívala jen hlava. Poté byli vpuštěni dva dny hladovějící lvi, a v davech to zašumělo radostným očekáváním. Slintající lvi se hnali přímo k vyčuhujícím hlavám a začali kolem nich kroužit dokola, přičemž se dostávali stále blíže své podivné kořisti. V okamžiku, kdy svou kořist chtěli olíznout, tato je kousla do jazyku…. Lvi se lekli, zařvali a rozutekli. Z ochozů Colosea kdosi zakřičel: "ŽIDÉ, BOJUJTE ČESTNĚ"
Po pár stoletích, dnes, sedí jiní "Římané v Coloseu"na ministerstvu zahraničí USA, v EU i v OSN a pokaždé když Izrael začne vracet útok na židovské civilisty protivníkům, okamžitě vykřikují a zdůrazňují: "Izrael používá nadměrnou sílu:
"ŽIDÉ, BOJUJTE ČESTNĚ!"
Co po nás vlastně chcete?
Když byla vypleněna Josefova hrobka, ješiva a synagogy vypáleny do základů, židovské svaté knihy znesvěceny, Židům zamezen přístup na jejich svatá místa a Izrael znovu vztyčil zátarasy, někdo z Colosea znovu zakřičel:
"ŽIDÉ, BOJUJTE ČESTNĚ!"
Židé stále ještě nemohou chodit do Josefovy hrobky nebo na Chrámovou horu, a Izrael stále hledá útočiště v zátarasech, a někdo stále křičí: "ŽIDÉ, BOJUJTE ČESTNĚ!"
Co po nás vlastně chcete?
Když sniper zamířil na dítě a chladnokrevně zabil desetiměsíčního chlapečka Shalhevet Pass, Izrael zničil pár budov. A z Colosea se opět ozývalo:
"ŽIDÉ, BOJUJTE ČESTNĚ!"
Rodina jedoucí domů z Jeruzaléma byla zaměřena ostřelovačem, matka a otec zastřeleni a děti vážně zraněny, a Izrael "oko za oko - zub za zub" postavil pouze armádu do pozoru, tak i tato chabá odpověď vyvolala sice o něco slabší, ale přece jen volání: "ŽIDÉ, BOJUJTE ČESTNĚ!"
Co po nás vlastně chcete?
Dva chlapci zkoumající strž na okraji svého města, byli chyceni, zbiti, a hodiny mučeni, než byli zabiti. Jejich tváře a hlavy byly rozmláceny k nepoznání a jejich těla nemilosrdně znetvořena. V odpověď Izrael pátral po vůdcích, kteří dali příkaz k tomuto zvěrstvu. A Coloseum opět varovně vrčelo: "ŽIDÉ, BOJUJTE ČESTNĚ!"
Naproti tomu USA vyslala více než tisíc členů speciálních komand s těžkou výbavou s cílem likvidace, namísto uvěznění, v Davidově vězení ve Waco. Janet Reno to uznala, ale nazvala to "demonstrací síly". V odvetu za tuto neoddiskutovatelnou nadměrnou sílu ve WACO byla odpálena bomba v Oklahomě. Atentátník Timothy McVeigh, byl chycen, souzen a bude popraven.
Navíc, sebevražední atentátníci, kteří vybuchují v autobusech a na tržištích v izraelských hlavních městech, Jeruzalémě, Tel Avivu, Hadeře, Petach Tikvě, atd. - jsou považováni za oběti. Zatím co izraelské ulice jsou zasypávány kusy lidských těl a Izrael ničí v odvetu prázdné domy jejich rodin, a staví jen více zátarasů, ministerstvo zahraničí USA zvažuje, zda se nejedná o demonstrativní ukázku síly, a George Mitchell a jeho "Zpráva" křičí: "ŽIDÉ, BOJUJTE ČESTNĚ!"
Co po nás vlastně chcete?
Chcete, abychom reagovali na arabské vrahy stejně, jako jsme reagovali na nacisty, kteří umučili, zohavili, zničili a zavraždili víc než šest milionů z nás?
CHCETE ABYCHOM OPĚT NEDĚLALI NIC?
"Vy jste přece příliš civilizovaní na to, abyste odpovídali přímo na úmyslné vraždění dětí, a dokonce tleskáte, když se Nobelova cena dostane do rukou vrahům dětí a žen."
ŽE BY TOHLE BYL TEN ČESTNÝ BOJ?
Máte pravdu, my Židé jsme civilizovaní a uvědomujeme si naštěstí, že poté, co Arabové zabijí posledního Žida v Izraeli, budete od nás ještě zřejmě zcela samozřejmě očekávat, že uspořádáme sbírku na pomník věnovaný památce nyní vražděných židů!
Vražděných rukou fanatických muslimských Arabů s náboženstvím genocidy v myslích.
A jestliže se nepoddáme, a budeme chtít zvrátit tento druhý Holocaust na Židy, někdo z Colosea bude opět křičet: "ŽIDÉ, BOJUJTE ČESTNĚ!"

Když v roce 1948 vznikl stát Izrael, jeho vedení prohlásilo, že se chce stát "Světlem mezi všemi národy" - vzato přímo ze Starého zákona, Izaiáš 42:6 a 49:6.
Měli znát svět lépe! Národy existují díky pudu sebezáchovy, a NE k ukazování cesty dalším národům! A kdykoli nějaký národ bude ukazovat sebe sama, jako model, ve kterém je možno VŽDY přežít, svět ho za to bude nenávidět, a nikdy ho nepřestane pronásledovat.
Izrael žije v sousedství fanatiků, v jeho okolí se nacházejí arabské národy s úmyslem, totálně ho vymazat z mapy světa. Židovský lid zaplatil, a stále ještě platí neskutečně krutou daň za to, že se snažil být světlem naděje mezi národy.
A PROTO NASTAL ČAS UHASIT TOTO SVĚTLO!
Je čas začít žít jako normální lidé, kteří rozeznávají své nepřátele a začít bojovat ohněm proti ohni!!!
TENTO BOJ - PŘINESE NOVÉ SVĚTLO!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Richard Richard | E-mail | Web | 15. července 2006 v 18:44 | Reagovat

Připoj ke svému vzkazu hlas! http://www.gosonic.eu

2 Lea Lea | E-mail | 15. července 2006 v 20:39 | Reagovat

Svět by chtěl asi toto:"Židé, nechte se čestně zabíjet jako ovce." A já se ptám, proč? Cui bono, komu ku prospěchu?

3 pozorovatel :-) pozorovatel :-) | 3. srpna 2006 v 15:34 | Reagovat

asi k prospechu Salomce z Tel Avivu z Novinek???

4 přítel přítel | 31. ledna 2008 v 21:55 | Reagovat

každý muže udelat chybu, i židé...

židé mají právo na svou obranu...

arabové jsou vuči židum netolerantní - přitom arabské národy vlastní obrovské uzemí!!! at jdou tam!!

5 DennisProox DennisProox | E-mail | 27. února 2017 v 1:13 | Reagovat

Zhheherhrh eg egemtr hrggwe wes egemtrghdfbsgd rwtwrqw

6 Larryrip Larryrip | E-mail | 2. března 2017 v 16:52 | Reagovat

<a href=https://vk.com/billiardonline777>Бильярд онлайн</a> бесплатно, играй и получай удовольствие.
Бильярд онлайн это потрясающая игра которая подойдет абсолютно всем независимо от возраста.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama